Welcome

Nabízím Vám svoje profesionálni jazykové služby přímo na míru. (3 germánské jazyky – němčina, nizozemština a švédština). Zabývám se lektorskou činností se spezializací na firemní výuku po Praze a dále jazykovým poradenstvím a koučinkem pro firmy i jednotlivce.

Expertise

Jazykové konzultace
Němčina
Nizozemština
Švédština
Jazykové poradenství

Location

Nad Smetankou 230/10, 190 00 Praha, CZ
Directions

Reviews

There are no reviews yet.

Interview

Je toto povolání tradicí ve Vaší rodině?


Ne, překvapivě není. Nikdo se v naší rodině cizími jazyky neživí.

Můžete nám sdělit více o vašem pozadí a vaší hlavní oblasti odborných znalostí?


Cizí jazyky mě baví již od malička. Studovala jsem gymnázium a poté si jazykové znalosti prohloubila na Vysoké škole hotelové v Praze, kde se již během studia dbalo především na využití jazyků v reálné praxi se zahraničními návštěvníky. Během výuky se spezializuji především na tyto praktické okruhy: vedení firemního jednání v zahraničí, turismus, hotelnictví, prezentační dovednosti v cizím jazyce, marketing a v neposlední řadě nabízím jednorázové i pravidelné jazykové konzultace pro firemní i individuální klienty formou schůzek či polodenních i celodenních workshopů.

Jaké byly vaše začátky?


Již jako studentka jsem spolupracovala s několika renomovanými jazykovými školami a instituty v Praze. Vedla jsem zpočátku jazykové kurzy pro jednotlivce, později pro veřejnost a dále se přidaly nabídky na firemní výuku v zahraničních firmách. Po nějakém čase jsem přešla kompletně na volnu nohu jako lektorka a konzultantka.

Pracujete z kanceláře, domova, kavárny?


Místo setkání na konzultaci nebo výuku si určuje přímo klient sám. Své služby nabízím především na území Prahy v blízkém dosahu do centra. Preferuji klidné a inspirativní prostředí, kancelář, coworkingové centrum nebo nějakou příjemnou kavárnu.

Kolik hodin denně pracujete v průměru?


Denně pracuji 8-10 hodin, podle potřeb klientů a aktuálního počtu zakázek. Jsem flexibilní a svou práci i volný čas si umím dobře zorganizovat.

Propagujete své služby (pokud ano, jak) ?


Ano, mám vlastní webové stránky www.mluvjakoprofik.cz, kde se klienti mohou dozvědět více o mých službách, cenách a portfoliu. Dále funguji na doporučení. Zajímám se též o propagaci pomocí online kurzů a offline workshopů a školení.

Jaká by byla Vaše rada, kdyby někdo přemýšlel o kariéře v oboru?


Člověk kromě jazyků musí milovat i práci s lidmi a být ochotný své znalosti a zkušenosti předávat aktivním způsobem a s nadšením dál. A samozřejmě se stále vzdělávat, sledovat nové trendy a chtít na sobě pořád pracovat.

Jste ranní nebo večerní člověk?


Obojí😊 Kdo mě zná, dobře ví, že jsem schopna pracovat jak brzy ráno, tak i pozdě večer. Moje práce mě totiž neskutečně baví a naplňuje. Jako extrovert miluji práci s lidmi a mé hodiny jsou dynamické v jakoukoliv dobu.

Jak vypadá Váš "den v životě"?


Každý den je úplně jiný a to je na tom právě super 😊.